O mnie i moim kąciku

Witam!!! Mam na imię Bea i kocham scrapbooking!!
Obecnie moje życie jest w olbrzymim stopniu zdominowane przez dwie małe istoty - Tymka i Lilo, ale kiedy tylko mam chwilę siadam do swojego kreatywnego kącika.
Nie mogę powiedzieć o sobie, że kocham scrapbooking od zawsze, bo to słowo poznałam dopiero kilka lat temu, ale na pewno mogę powiedzieć, że od zawsze uwielbiam pracę z papierem. Zawsze mówię: po prostu nie wyrosłam z laurek.
Obecny mój stan: nałogowa scrapoholiczka. Niestety proza życia nie dodaje czasu na to czasochłonne hobby, ale poświęcam mu większość chwil wolnych. A tak na prawdę, jak muszę robić coś innego to... myślę o kolejnych scrapowych projektach.
Wykonuje dużo kartek, LO i innych prac- uwielbiam robić rzeczy niepowtarzalne - niemal za każdym razem staram się wymyślić coś nowego, choć przyznaję, że zdarza mi się uczepić jakiegoś ulubionego motywu i często do niego wracać.
W swoich pracach:
Lubię: niebieski, zielony, kwiatki, ćwieki, szklane guzki, szklane kamyki, kolory, wyzwania, nowe rozwiązania, ciekawe kształty...
Nie lubię: brązów i czerni w nadmiarze, starociowego stylu, nadużywania zagranicznych napisów, clean&simple (ale nie boję się podejmować i takich projektów :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)