Pokazywanie postów oznaczonych etykietą domek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą domek. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 13 sierpnia 2019

Jak podarować pieniądze na osiemnstkę

Witajcie, dziś domek na urodziny. Domek- skarbonka - w męskiej odsłonie dzięki kolekcji Vintage Man.








Użyłam:/I used:





piątek, 12 maja 2017

Domek na piku

Dziś zamiast zwykłej kartki domek na piku - zamiast kartki i bukietu lub jako dodatek do kwiatów, do doniczki ...



Papier z drewnianym tłem np. PA4040 Zestaw promocyjny -At home 
Papier z kwiatowym deseniem np. PA4040 Zestaw promocyjny -At home
Kawałek kartonu z tektury falistej
Patyczek szaszłykowy

Wycinamy z tektury kształt domku i daszek.


Montujemy patyczek, oklejamy kształt.


Daszek malujemy o doklejamy do strony kwiatowej.


Przygotowujemy dekoracje: wycinamy ptaszki.


Składamy dwie równe kokardy.



Na jednej stronie domku robimy mały wianuszek z sznurka i doklejamy do niego ptaszki potuszowane i kwiatuszki. Listki wycięte z zielonych skrawków dziurkaczem.


Naklejam kokardy symetrycznie i obu stron i dekoruję drugą stronię. Poniżej kokardki montujemy także tag. 


Stemple z zestawu z maszyną do pisania pasują to w sam raz.



Pozdrawiam, Bea

czwartek, 18 sierpnia 2016

Boxy na nową droge życia

Witam!
Dziś dwa boxy - na nową drogę życia. Pierwszy, z domkiem jest dość duży - może być zarówno na ślub, jak i z okazji przeprowadzki. Domek przerobiony tak, bym można wewnątrz schować prezent.







Drugi box to typowo ślubne pudełeczko:






Wykorzystane tekturki:
http://www.scrapiniec.pl/pl/p/Domek-Royal-MINI-Royal-Hut-MINI/4141
http://www.scrapiniec.pl/pl/p/Indian-Summer-Big-leaves-duze-listki-/4252
http://www.scrapiniec.pl/pl/p/The-one-Our-wedding-big-set/4264

Pozdrawiam, Bea

sobota, 26 grudnia 2015

Wigilijne spotkanie i wigililne prezenty

Witajcie!
Czas świąteczny dobiega końca - u mnie nie było dokładnie, tak jak planowałam, a właściwie wszystko było inaczej ... Ale czasem dzieją się rzeczy, na które kompletnie nie mamy wpływu. 
Niemniej jednak, zanim nastała ta prawdziwa wigilia, uczestniczyłam w innym, pięknym spotkaniu opłatkowym - z moją kraftową rodziną z ulicy Sienkiewicza 35. Jak rok temu i tym razem były uszka, ryby, pierniki i wszelkie dobra.... były także prezenty! Był to pięknie spędzony czas i naprawdę dziękuję wszystkim, którzy stworzyli tę cudną atmosferę tamtego dnia.

Byłam Mikołajem dla Izuni, która lubi kolor różowy - dlatego w takich kolorach jest domek, który dla niej przygotowałam.
 










 A to nasza świąteczna brygada z ulicy Sienkiewicza :)

'

Pozdrawiam! Bea