piątek, 4 lipca 2008

Bo ona lubi różowy

Pewna Mała Dziewczyna miała ostatnio dużo przykrych przeżyć, chorowała, spędziła wiele dni w szpitalu, a potem w sanatorium. E-ciocie, koleżanki jej mamy , postanowiły zrobić jej małą przyjemność, by łatwiej jej było zapomnieć o przykrych dniach. Klaudia bardzo lubi kolor różowy, więc prezenty takie musiały być. Jako dodatek do różowej zbroi na kółkach dostała zrobiony przeze mnie różowy notes-pamiętnik.


Róż nie jest moim kolorem, ale zadowolona jestem, bo Klaudia bardzo z prezentu uradowana była. A jej mama to narzekała nawet, że przez ten notes tylko droga powrotna do domu się wydłużyła, bo Klaudia ciągle chciała coś zanotować ;)

7 komentarzy:

 1. Dorosle baby cieszą się z takich drobiazgów, to co tu się Klaudi dziwić!!! A to wspaniała rzecz umieć cieszyć się z rzeczy małych...

  OdpowiedzUsuń
 2. scrapybluestones pieknie to napisala!!

  wazne ze Klaudii sie spodobało wiec wiesz- warto było!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaa, czyli sie podobał i nie poszedł w kąt tylko od razu do użytku! :)
  Tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudny notesik - nie dziwne ze sie małej spodobał - skoro tak lubi ten kolor, Pieknie ukwiecony !

  OdpowiedzUsuń
 5. oj świetny notesik.. ja też mam teraz na warsztacie różowy notes dla 9-cio latki.. bo było ciociu różowy ma być... ciociu bo ja rysować muszę.. ciociu a zrobiłaś już notes ???

  OdpowiedzUsuń
 6. no i reakcja dziewczynki na prezent jest dla ciebie najlepszym komentarzem - wiesz, że dzieci są szczere do bólu, jakby jej się nie spodobał to byś na pewno to zauważyła :)
  ja też uważam, że jest ślicznie cukierkowy

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)