czwartek, 17 lipca 2008

Wakacyjna opieszałość ... ???

No nie wiem, czy tak mnie lato spowolniło, czy może coraz bardziej aktywne dziecko… nie wiem…. ale faktem jest, że tempem nie dorastam żółwiowi ;) (no dobra ślimakowi, bo żółwie potrafią nieźle zaiwaniać na swoich małych tuptuśkach, ślimaki zresztą też mają niezły ślizg czasem...).

Zaległe wędrowce z 4 edycji forumowej. Na album "moje nastoletnie życie" - pomysł miałam fajny, tak mi się zdawało... ale jak już album był u mnie tylko leżał na półce. W końcu po prostu sięgnęłam po ściągę i zrobiłam coś by było.W życiu piękne są tylko chwile - to temat kolejnego albumu. Zrobiłam kwietną oś życia wypełnioną pięknymi chwilami. Życie to kolekcjonowanie chwil, bo nie tylko chwile są piękne ale no i najważniejsze - by je wszystkie uchwycić i docenić.
Bardzo lubię wykorzystywać indeksy z wywoływania fot ;) tu idealnie się nadały ;)
Na koniec jeszcze poprzednia kartka z zakładką do kompletu i książką, która była kolorystycznie-tematyczną inspiracją do ich stworzenia :D Taka ładna, letnia całość poleciała do mojej "siostrzyczki starszej" ;) (która jest młodszą ode mnie moją cudną przyjaciółką).

3 komentarze:

 1. Interesting topics could give you more visitors to your site. So Keep up the good work.

  OdpowiedzUsuń
 2. no ja nie wiem, a na mnie to lato też jakoś leniwie wpływa...

  fajny pomysł z legitymacją do albumu!!

  a ten z tą liną życia no bomba!! ja juz sie nieraz zastanawiałam skąd ty takie małe zdjęcia bierzesz:) a to index!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyli rozumiem jedziesz na ślimaczym ślizgu??? heheheheh ano nieźle :) Fajne wpisy, pomysł z indeksem CZAD! Wakacyjny zestaw prezentowy też czad, ooo jaki czad!!!!! Cmokam :*

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)