czwartek, 17 lipca 2008

Wakacyjna opieszałość ... ???

No nie wiem, czy tak mnie lato spowolniło, czy może coraz bardziej aktywne dziecko… nie wiem…. ale faktem jest, że tempem nie dorastam żółwiowi ;) (no dobra ślimakowi, bo żółwie potrafią nieźle zaiwaniać na swoich małych tuptuśkach, ślimaki zresztą też mają niezły ślizg czasem...).

Zaległe wędrowce z 4 edycji forumowej. Na album "moje nastoletnie życie" - pomysł miałam fajny, tak mi się zdawało... ale jak już album był u mnie tylko leżał na półce. W końcu po prostu sięgnęłam po ściągę i zrobiłam coś by było.W życiu piękne są tylko chwile - to temat kolejnego albumu. Zrobiłam kwietną oś życia wypełnioną pięknymi chwilami. Życie to kolekcjonowanie chwil, bo nie tylko chwile są piękne ale no i najważniejsze - by je wszystkie uchwycić i docenić.
Bardzo lubię wykorzystywać indeksy z wywoływania fot ;) tu idealnie się nadały ;)
Na koniec jeszcze poprzednia kartka z zakładką do kompletu i książką, która była kolorystycznie-tematyczną inspiracją do ich stworzenia :D Taka ładna, letnia całość poleciała do mojej "siostrzyczki starszej" ;) (która jest młodszą ode mnie moją cudną przyjaciółką).

4 komentarze:

 1. I like the way you wrote this kind of blog.


  loan company

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesting topics could give you more visitors to your site. So Keep up the good work.

  OdpowiedzUsuń
 3. no ja nie wiem, a na mnie to lato też jakoś leniwie wpływa...

  fajny pomysł z legitymacją do albumu!!

  a ten z tą liną życia no bomba!! ja juz sie nieraz zastanawiałam skąd ty takie małe zdjęcia bierzesz:) a to index!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli rozumiem jedziesz na ślimaczym ślizgu??? heheheheh ano nieźle :) Fajne wpisy, pomysł z indeksem CZAD! Wakacyjny zestaw prezentowy też czad, ooo jaki czad!!!!! Cmokam :*

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)