środa, 31 grudnia 2008

Notesy - każdy z innej bajki

A właściwie "do innej bajki" ;) bo każdy trafił w inne ręce :) Każdy robiony z myślą o przyszłym właścicielu. Mam nadzieję, że udało mi się utrafić w gusta :) Do pierwszego papier docinałam sama, więc kartki lekko w trzy światy są... no nie po drodze mi z równością.. :( Ale dwa kolejne notesy mają już super równy wkład, bo karteczki mąż mi przygotował. Wszystkie notesy dość grubaśne, no niech dziewczyny notują ile się da! :)

Notes - domek, królestwo małej księżniczki, Zuzy.
Prezent świąteczny powstały na zamówienie Zuzkowej mamy. Na wewnętrznej stronie okładki jest ramka - okienko z fotką właścicielki - już nie zdążyłam obfocić. Zuza jest fanką notesów wszelkich i różów, ale takiego, specjalnie dla niej zrobionego brulionu, jeszcze nie miała. Fota na szybko i lekko zbyt szybka ;) także nieudana wyszła :(

Quadreno - jak romantyczny ogród zimowy.
Imieninowy podarek ode mnie dla Ewci, która uczy się włoskiego - stąd zamiast napisu notes, pojawiło się słowo quadrerno (mam przyjaciółkę mieszkającą we Włoszech, to podrzuciła mi to ładne słówko) (przynajmniej Q mi nie zostanie z tego alfabetu, hihi). Kolorystyka moja, niebieska, ale jest to też kolor Ewci :) Zdecydowałam się na ten papier na froncie, bo Ewie się bardzo podobał na kartce z sopelkiem :) (która też powędrowała do niej). Motywy zimowe siłą się wdarły ;)Marta - na święta
Świąteczny notes, dla wyżej wspomnianej przyjaciółki z Włoch. Marta lubi czerwony, więc papier "trochę" czerwony :) No i trochę świąteczny :) bo w końcu świąteczną atmosferę można czuć długo po świętach! A co! :)

***
Właśnie mijają ostatnie chwile 2008 roku. Nie mam czasu na podsumowania i długie wywody. Na postanowienia noworoczne też ;) Ale tradycyjnie, choć i z głębi serca, życzę Wam i sobie samych dobrych MOCy na cały 2009 :) a kto się dziś bawi - niech się bawi cudnie!!! (mnie czeka lulanie obolałych dziąsełek i ich właściciela ;))

12 komentarzy:

 1. Mnie się najbardziej ten dla Marty podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. .............. piękne....piękne i niewiele więcej z siebie wyduszę....poza życzeniami wszystkiego co najlepsze na nowy rok :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie prace, każdy notes inny i wyjątkowy :)
  Cudne sa i pełne magii :)

  Szczęśliwego i twórczego Nowego Roku Tobie życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie świetne są :) Niestety na żywo dane mi było zobaczyć tylko ten dla Ewci - PRZEPIĘKNY !!!, zimowy, śniezynkowy - Beatkowy i Ewowy jednocześnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Quadreno RULEZ :D

  Bea wspaniałego Nowego Roku, żeby był równie twórczy co ubiegły... i pełen dobrych chwil :D :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Cóż, przepraszam mój polski, I'm using Google tłumacz.
  Są to Die Cuts punch?

  OdpowiedzUsuń
 7. I błękitny i czerwony cudne.. chociaż mi bardziej błękity oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 8. piekne notesy !!

  ten"włoski" naj naj najcudowniejszy !!!

  fajneiw tej Twojej bajce ;-)))

  całuski Noworoczne dla całej rodzinki

  ;* ;*

  OdpowiedzUsuń
 9. Beatko-dziękuje serdecznie za niespodziewankowy prezent imieninowy!!!!! Notes jest cudny i tak mnie zachwycił że stoi sobie na mojej toaletce i gapie sie na niego ...i tylko mój Rysiek pyta czy to na pewno do "uzywania" czy tylko do wzdychania i oglądania haha Beatko-dziękuję za wszystko!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczny album !!!!


  I notesy też bardzo ładne!!!!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)