wtorek, 7 grudnia 2010

Tydzień Inspiracji Świątecznych - Mikołajkowy Blog - Hop! - KARTKI#35

Administracja i Zespół Portalu Polki Scrapują, w którego szeregach mam okazję współdziałać - serdecznie zapraszają na:
~~ Tydzień Inspiracji Świątecznych ~~

Codzienne wyzwania w każdym z naszych sześciu Działów Tematycznych tym razem zostały stworzone w ramach świątecznych inspiracji! Mamy nadzieję dostarczyć Wam mnóstwa motywacji i chęci do stworzenia własnoręcznie wielu wspaniałych świątecznych alterowanych ozdób, kartek, ateciaków, mixmediowych dekoracji czy scrapów! Stwórzcie je na nasze wyzwania, ale przede wszystkim dla siebie i rodziny! Każde z wyzwań startujących między 6 a 11 grudnia będzie hołdowało tematyce świątecznej!


To jednak nie koniec atrakcji, jakie mamy dla Was w tym tygodniu! Oto, co jeszcze mamy dla Was:
~~ Mikołajkowy Blog - Hop! ~~

ZASADY:

* Odwiedzajcie blogi naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek między 6 a 11 grudnia, aby obejrzeć z bliska i z detalami wszystkie nasze świąteczne inspiracje. Zaczynamy w poniedziałek 6 grudnia o godz. 10.00 rano, od bloga Projektantki działu AlteredArt -Piekielnej Owcy!

* Nie zapomnijcie pozostawić ciepłego słowa naszym zdolnym dziewczynom! To nie jest oczywiście obowiązkowe, ale zachęcamy do bycia miłym :)

* Zapamiętajcie co każda z naszych Adminek, Projektantek i Moderatorek wykonała w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych! Każda praca będzie miała swój charakterystyczny tytuł - zapiszcie je sobie. Każdego dnia na naszych blogach, zgodnie z grafikiem wyzwań danego działu - zobaczycie coś nowego! Zróbcie więc listę do Świętego Mikołaja z raportem jak pracowite i zdolne są nasze dziewczyny!***

* Pobierajcie i umieśćcie na swoich blogach nasz baner z informacją w osobnym poście - na temat naszych mikołajkowo - świątecznych atrakcji a link do owego posta wrzućcie TUTAJ.

* Listę z tytułami prac naszego Zespołu prześlijcie na adres admin@polki-scrapuja.pl Pamiętajcie o dopisaniu w mailu nicka pod jakim występujecie na Portalu.

* Każda osoba, która wróci do forumowego wątku z linkiem do posta na swoim blogu, w którym zamieściła nasz mikołajkowy banner i z meldunkiem, że przesłała nam na maila pełną listę autorek oraz ich prac - weźmie udział w losowaniu nagród ufundowanych przez naszą Administrację oraz Sponsora - sklep Scrapki.pl.

Nagrody zgarnie TYLKO JEDNA OSOBA, a co jest do wygrania w naszym Blog - Hopie?


- NAGRODA SPONSORA: cudny, klimatyczny zestaw materiałów do scrapbookingu firm takich jak: Jenni Bowlin, 7Gypsies, Prima i Wendy Vecchi o wartości: 150 zł od sklepu Scrapki.pl !


- NAGRODA ADMINISTRACJI - bardzo romantyczny i kobiecy zestaw: kolekcja papierów + etykiety + die-cuty (w formie digi) gotowa do zabawy w programie graficznym lub do druku i wykorzystania w pracach tradycyjnych - zaprojektowana przez naszą Administrator - Karolę Witczak .


Obydwie nagrody są wyjątkowe i niepowtarzalne, nikt inny, nigdy nie otrzyma takich nagród od nas, zatem - nie zwlekajcie, zaparzcie mnóstwo dobrej kawy, przygotujcie kartkę i ołówek i... bawcie się z nami w podskokach!!

Serdecznie Zapraszamy!

A oto moja praca wykonana w ramach Tygodnia Inspiracji Świątecznych na wyzwanie KARTKI#35 Brises - kartka miała być z bombką, więc jest :)  Wyszło prosto i tradycyjnie, kojarzy mi się z dzieciństwem i rysunkami na kartkach, jakie wówczas robiłam - gałązki choinkowe i wisząca na nich bombeczka.
Wykorzystałam cudny stempel Vivy - bombeczkę, papier Świąteczna Gospoda, oraz tłoczone śnieżynkowe tło (dziękuję siostro Dorotko). 

Tradycyjne święta

A tu widać trochę, że bombka się mieni uroczo, jak to na bombkę przystało!

Nie zapomnijcie odwiedzić moich koleżanek z Zespołu, każda ma w tym tygodniu coś wyjątkowego do pokazania! Najpierw zajrzyjcie do : Brises


17 komentarzy:

 1. Lubię te podługowate bombki, ładna kratka, faktycznie tradycyjna.

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda jak choinkowa gałązka na tle okna, za którym pada śnieg! cudne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna, bombka trochę magiczna nawet :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kartka prześliczna w swojej prostocie;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna, inspirująca praca. Stempel bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 6. przepiękne wykonanie :)
  pozdrawiam serdecznie :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. przecudowna :) mam nadzieję że już n iedługo moje karteczki również będą tak wspaniałe ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię takie kolorki. Śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładna, tradycyjna kartka! :)

  pozdrawiam i skaczę dalej!

  OdpowiedzUsuń
 10. Czesc Rybki! Alez ten swiat maly! Znalazlam Cie przez Craftmanie, a Craftmanie przez 'takie tam dlubanie' :) Nareszcie moge obejrzec Twoje prace, bo wczesniej jakos nie bylo okazji :) Cuda tworzysz, zdolna kobieto :) Pozdrawiam serdecznie, calusy dla dzieciaczkow!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardo podoba mi się pomysł z tym okienkiem:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)