piątek, 13 stycznia 2012

Witam noworocznie! (w końcu)

Już prawie połowa stycznia, a ja ani nie pojawiałam się świątecznie, ani noworocznie! Niemniej jednak dziękuję za wszystkie życzenia i zaglądanie do mnie :) Dla Was także same dobre MOCe ślę, niech się dzieje cudnie Wam, niech czas codzienny będzie osnuty tą cudowną magią zwaną zwykłym szczęściem, niech zło wszelkie Was omija, nich się udaje skończyć, to co zaczniecie, miejcie czas dla siebie i dla bliskich, i bądźcie tak po prostu szczerze uśmiechnięci! :)
Choć jak już nie raz wspominałam - kocham czas około świąteczny, to tym razem spędziłam grudzień głównie chorobowo. Jak zaczęłam chodzić, to dopadło mnie zapalenie oskrzeli i na święta dostałam.... kropki na plecy (oj!!! długie lata baniek mi nie stawiali!) Z tego wszystkiego odpuściłam sprawy netowe. Choroba, goście, świąteczny czas.... mimo wszystko było wesoło, radośnie i rodzinnie!
Dziś, z ostatnio ukochaną filiżaneczką niemal jak z tildowych papierów! :) i pyszną kawusią, rozpoczynam blogowianie w 2012 roku! :)
A żeby mnie było tak tylko gaduleniowo, to także małe co nieco kartkowe: Druga kartka 2012! Tępo mam nie powiem - anypiorunujące ;) ale wierzę, że się jeszcze rozkręcę! :) Pierwsza kartka będzie pokazana jako druga ;) - czasami tak bywa :) A o tej drugiej kartce mogę powiedzieć jeszcze tyle, że powstała z papierów, które znalazłam pod choinką (od mojej absolutnie nie scrapującej przyjaciółki!)

I jeszcze małe słodkie kuszenie u Nowalinki:

Pozdrawiam w ten dziwaczny dzień - śnieg pada w poprzek, raz sypie i ciemno, że nie widać drugiej strony ulicy, raz słonko świeci..... Miłego dnia! :D

5 komentarzy:

 1. Jak szkoda, że spóźniłam się na tą pyszna kawusię :)) A karteczka wyszła Ci świetnie

  OdpowiedzUsuń
 2. urocza kartka, kubeczek tez przepiekny! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :):)

  OdpowiedzUsuń
 3. och, gdzie dorwałaś taką cudna filiżankę!!! aż mi kawą zapachniało :D świetna kartka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj Bea chętnie bym w Twoim towarzystwie taka kawusię wypiła - fajnie że znów się odzywasz:-)Karteczka tez z nuta kawową - świetna :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz świetne prace :) zazdroszczę talentu i pomysłowości. Ja dopiero zaczęłam moją przygodę z robieniem kartek. Może wpadniesz na moją stronkę http://becks-art.blogspot.com/ i doradzisz co mogę poprawić ?? Z góry serdecznie dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)