piątek, 15 czerwca 2012

Nasze ostatnie spotkanie USCRAPOWANYCH

Trochę z opóźnieniem, ale jednak ogłaszam, że nasze łódzkie grono Uscrapowanych zakończyło cykl czterech spotkań. Spotkałyśmy się dość wyjątkowo, nie we wtorek, ale sobotę 2 -go czerwca w łódzkim Uroczysku.  W stałym składzie - Ewa, Kasia, Kamilka i ja :
Ostatnie spotkanie organizowała Kasia- u niej też obszerna relacja jest. Tematem przewodnim były motyle, a dokładniej motylowe ATC i kartka pop up slider z motylowym motywem oraz oczywiście kończenie projektu wspólnego dla wszystkich spotkań - mini albumu.
W trakcie prac:

Podsumuję już teraz całość - akcja jest suuuper, tzn. może są jakieś tam niedociągnięcia (organizatorki się zapewne popularności takiej nie spodziewały), ale ja osobiście zgłosiłam naszą grupę po to, by mieć powód do wspólnego działania. Spotkamy się dość regularnie i tylko mówimy "porobiło by się coś" - a tak, był i temat, i termin, i chęci, i motywacja... i super! W dodatku inne dziewczyny się dołączały więc było gwarno, radośnie i twórczo! Zachęcam wszystkich wahających się - zapisujcie się, zakładajcie grupy i działajcie! :)
 Zapraszam także inne łodzianki do zakładania grup i korzystania z naszej scrap miejscówki!
**
A moje prace pokażę za chwilę jakąś. 

1 komentarz:

  1. oo, jakie eleganckie babeczki! Gratuluję dobrnięcia do końca :)))

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)