środa, 10 października 2012

Akademia Rękodzieła w Łodzi zaprasza na warsztaty

Witam! Przypominam, że już niebawem Akademia Rękodzieła w Łodzi. Tu znajdziecie cały harmonogram, a poniżej info o moich warsztatach:

20 października 2012, 14:00
Kartki świąteczne i nie tylko
Na tym spotkaniu wykonamy kilka świątecznych kartek i jedną o tematyce dowolnej - świątecznej lub po prostu uniwersalnej. Wykonamy kartę sztalugową z choinką, świąteczny shaker box, gwiazdę betlejemską...
Będzie pracować głównie z papierami Świerszcz za kominem Galerii Papieru i na dodatkach CraftManii - każdy uczestnik dostaje pakiet materiałów do pracy, a wszystko, czego nie wykorzysta zabiera do domu by dalej tworzyć :)


 21 października 2012, 9:00
Kwiaty na scrapach
Podstawą warsztatu są samodzielnie wykonywane kwiaty - z papieru ale nie tylko. Będziemy wykonywać kwiaty przy użyciu ogólnodostępnych nożyczek i kleju, a także przy wsparciu dziurkaczy i nożyczek dekoracyjnych. Kwiaty są wdzięczną materią w pracach - kartkach, scrapach itd., dlatego w drugiej części warsztatu wykonamy LO z przyniesionym przez Was zdjęciem, a jeśli starczy czasu także będzie można zrobić kartę.
Będzie pracować głównie z papierami Sweet Childhood i na dodatkach CraftManii - każdy uczestnik dostaje pakiet materiałów do pracy, a wszystko, czego nie wykorzysta zabiera do domu by dalej tworzyć :)
UWAGA! Na ten warsztat proszę o zabranie zdjęć!!! Najlepiej czarno-białych! Jeśli macie problem z przygotowaniem takiego zdjęcia, po przedpłacie rezerwacyjnej można przesłać mi 1-2 fotki na maila, a ja je przygotuję i przyniosę wywołane na warsztat. 


Wszystkie informacje szczegółowe znajdziecie na blogu Akademii Rękodzieła Uroczysko. Tu bezpośredni link do harmonogramu imprezy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)