poniedziałek, 15 października 2012

Coś o lataniu i skrzydłach ;)

LATAM - tak brzmiała wczorajsza inspiracja słowna na blogu Galerii Papieru. Nie mogłam się zdecydować co zrobić - za dużo pomysłów. Ostatecznie zrobiłam dwie prace, każda inna, ale każda "skrzydlata" w jakiś tam stopniu - bo czym jest latanie bez skrzydeł!:) Być może dziewczyny dając nam to hasło nawiązywały do wczorajszego bicia rekordu w swobodnym spadaniu...? A może po prostu tak się złożyło. Ja potraktowałam sprawę dużo mniej dosłownie :)

Pierwsza moja praca to niespodzianka dla szefowej GP - Iduni. Scrap z nią i jej synkiem powstał po prostu z chęci oprawienia tego pięknego zdjęcia. Macierzyństwo, miłość do dziecka, sprawia, że kobieta dostaje skrzydeł, a jakże...Wielkie szczęście jakie niesie ze sobą maleństwo dosłownie uskrzydla. Jest to też jednak wielkie wyzwanie i czasem naprawdę potrzebne są skrzydła (i anielska cierpliwość) by z uśmiechem przetrwać dzień. Życzę, więc Iduni, sobie i wszystkim mamom takich skrzydeł :) Scrap powstał na bazie papieru Usłane Różami 03 i przy dużym wsparciu Usłane Różami 04. Dodatkowo do detali, takich jak listki, użyłam Świerszcz za kominem 01 i 06.


 

LO robiłam z paletą z The Color Room, więc zgłaszam na wyzwanie :)


Druga moja praca skrzydlata to notes dla bujających w obłokach :), dla roztrzepanych, by ich myśli nie zostały zagubione :) Tu połaczyłam dwa papiery z kolekcji Usłane Różami - 01 i 05.
Notes ma wymienny wkład,więc można notować bez oporów! 
***
Pozdrawiam i życzę miłego początku tygodnia!

5 komentarzy:

  1. Faktycznie cudne zdjęcie, słodki chłopczyk z mamą, aż szkoda byłoby nie oscrapować :) I samo LO też świetne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. LO piękne, ale ten notes dla bujających w obłokach, hmm... teraz będę myśleć dla kogo to, hihi :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Notes delikatny a scrap magiczny, piękne to ażurowe skrzydełko :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)