wtorek, 9 września 2014

Lemoncraftowe szaleństwo

Witajcie :)
W moim wrześniowym poście dla Lemoncraft mam dla was garść bardzo różnorodnych prac - różnią się i formą, i tematyką.

Ślubne kartki zawsze są na czasie - ślub w błękitach to to, co lubię najbardziej. Moja ukochana kolekcja Nie zapomnij mnie jest idealna do takich prac!

Lato powoli zostaje za nami, czas więc na wspomnienia, segregujemy zdjęcia, tworzymy ramki, albumy... aby zapakować zarchiwizowane zdjęcia można posłużyć się folderem na CD. Mój powstał z zimowej kolekcji Pastorałki dla Oli - pachnie jemioła oraz Tylko mnie kochaj.


Bardzo lubię ramki - shadow boxy, tu także sięgnęłam po Nie zapomnij mnie. Ramka z przeznaczeniem "dla mnie" - z moimi dzieciakami.Zrobiłam także notes,a właściwie "stuningowałam" gotowy.Na koniec jeszcze porcja papierowych słodyczy - babeczka. Znów z Nie zapomnij mnie - tak, chyba jestem od tej kolekcji uzależniona!!!
Wykorzystane materiały znajdziecie w poście na blogu sklepu.

Pozdrawiam, Bea

3 komentarze:

  1. Świetne wykorzystanie jednej kolekcji - nie potrafię się zdecydować, która praca jest the best - każda ma w sobie coś, co powoduje, że jest NAJ :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ojejku jej, ile prac! Po pierwsze - we wszystkich cudowna kolorystyka i kompozycja! są niesamowicie delikatne i lekkie :) Wszystkie piękne! babeczka wygląda przesłodko!

    OdpowiedzUsuń
  3. O ja! Ale słodko!!!! Fantastyczne prace ni ewiem ktora lepsza, aaa!!!

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)