wtorek, 21 kwietnia 2015

Sercem malowane - kwietniowe inspiracje dla LemonCraft

Witajcie!
Tym razem chciałam pokazać ramkę przestrzenną. Bardzo lubię prace ze zdjęciami - to takie osobiste pamiątki, a także dlatego, że to właśnie w nich kryje się esencja scrapbookingu. Tu wykorzystałam głównie beżowe, stonowane strony papierów, a ze względu na panów na zdjęciu - powstrzymałam się od dużej ilości kwiatów. Ramka mimo to jest bardzo zdobna i wcale nie jest typowo męska, gdyż była prezentem dla mojej ukochanej siostry - przyjaciółki (z jej ulubionymi facetami ;) ). Papiery, które tu wykorzystałam pochodzą przede wszystkim z kolekcji Sercem Malowane i mam nadzieję, że widać, że cała praca właśnie taka jest- sercem malowana. 


Wykonałam także kartki z okazji komunii świętej :Wykorzystane materiały:
Papier Vintage Time label 2
Papier Sercem Malowane - dobroć
Papier Sercem Malowane - radość
Papier Sercem Malowane - miłość
Papier Sercem Malowane - nadzieja

Pozdrawiam, Bea

5 komentarzy:

 1. Shadowbox - świetny!!!!
  I karteczki - cudne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna ramka i piękne kartki! Zawsze zastanawiało mnie jak to jest możliwe, żeby pozornie tak niepasujące do siebie elementy można było złożyć i żeby wyglądało to tak cudownie. No ale cóż, widać trzeba mieć do tego jakis talent, zmysł artystyczny. Ja takiego na pewno nie mam, ale z tych prach można wyczytać, że Ty nie masz żadnego problemu z tym, żeby tworzyć piękne kartki, ramki i inne cuda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju tylko wspaniałości w jednym poście! Karteczki są śliczne ale zdecydowanym numerem jeden jest ramka! Piękna pod każdym względem!
  Będzie niesamowitą pamiątką na lata :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurcze wszedłem tu i miałęm takie przekonanie, że szybko stąd wyjdę. Muszę jednak powiedzieć, że tworzysz wręcz fantastyczne prace. Ramka mnie rozwaliła. Sam pracuję w sklepie z karteczkami i ramkami, ale muszę powiedzieć, że twoje dzieła i to nie jedno z nich miałoby swoją cenę w tym sklepie.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)