czwartek, 14 maja 2015

LemonCraft na różowo - majowe inspiracje

Witam! Dziś kolejna dawka inspiracji z LemonCraft. Tym razem jest różowo.
Dziś chciałabym pokazać LO z moją córeczką - tak, tylko z jedną, ale temperament ma co najmniej za trzy ;) Bardzo lubię to zdjęcie i miło wspominam dzień, w który je zrobiłam. Lila jest tu na tle jednego ze swoich ulubionych kolorów - różu z kolekcji Sercem Malowane i w otoczeniu kwiatów.
Zrobiłam także kartkę ślubną z weselnym tortem - mam nadzieję, że ucieszy nowożeńców. Kolejna moja praca to folder na płytę ze zdjęciami - dla dziewczynki, której urodziny sfotografowałam.Materiały, których użyłam:
Papierowe hortensje Sercem Malowane
Wykrojnik balonik
Samoprzylepny zawijas Garden Rose


3 komentarze:

  1. Łaaaaał, to jest piękne :o Zazdroszczę umiejętności.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie, piękne! Szczególnie ta kartka z tortem i folder na zdjęcia z urodzin. To zaskakujące, że różowy może wyglądac tak delikatnue, no i przede wszystkim, że może się podobac mnie - facetowi. Ale przyznam, że wyjątkowo pięknie łączysz ze sobą wszystkie te dekoarcyjne elementy, prawdiwy talent twórczy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam bea dawno mnie nie było, na twoim blogu, a widzę, że ciągle coś robisz. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ masz ogromny talent i bardzo dużą wyobraźnię do robienia takich karteczek. Ja wprawdzie nie umiem tak ładnie robić tego jak ty, ale sam próbowałem coś takiego wykonać, ale nie pytaj mnie, o efekt lepiej tego nie pokazywać nikomu.

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)