sobota, 27 czerwca 2015

Ślubne klimaty z niespodzianką

Dziś pokazuję pozornie typowy zestaw ślubny - kartkę i pudełko, ale jak się bliżej przyjrzycie zobaczycie, że ma bardzo spersonalizowane motywy ;)  A wszystko na bazach Paka Maka oraz tekturkach i stemplach Project PrezentWykorzystane materiały:

W związku z zakończeniem roku szkolnego zrobiłam kilka kartek, a to karteczka dla nauczyciela z kwiatową kompozycją i budką z arkusza Budki dla ptaków .


Pozdrawiam, Bea

4 komentarze:

  1. Rewelacja! Mega pomysłowa! A do tego to zdjęcia takie radosne, strasznie mi się podoba! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehe, najlepszy polski bloger, bezapelacyjnie :) Sam chcialbym posiadac tak niezaprzeczalnie wielki talent oraz latwosc w przygotowywaniu roznego rodzaju wpisow, ponieważ swietnie piszesz :) Masz wielki talent do pisania, to widac :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. WOW, WOW, WOW!!! To jest naprawdę swietne :) Nie, nie przesadzam, dużo czytam, szczegolnie wpisow blogerow w internecie i smialo moge Ci powiedziec, ze nigdy wczesniej nie spotkalem się z blogerem, który mialby rownie wielki talent do pisania, jaki to talent niezaprzeczalnie posiadasz Ty :) No, no, jestem pelen podziwu, serdecznie pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)