sobota, 6 stycznia 2018

Męska kartka

Witajcie!
Powiem Wam, że żal mi żegnać się ze świątecznymi pracami, więc pewnie coś jeszcze zrobię poświątecznie, ale dziś chciałabym zwrócić uwagę na papiery PION Design, które pojawiły się niedawno na półkach Scrap Pasji. Przy pomocy jednego z tych arkuszy powstała męska kartka.

Potrzebne materiały:

Przygotowujemy bazę. Zginamy docięty biały papier ok 7,5 i 7 od węższych krawędzi aby utworzyć bazę ok 10x 14,5cm.


Papier PD7501 Papier jednostronny- Mister Tom's Treasures - 6x6-Tom's Motorcycle  to jakby 4 arkusze małego papieru 15x15cm , które są idealnie skomponowane, więc stanowią świetny zestaw do zrobienia kartki - niewiele ponad ten arkusz potrzeba.


Wycinamy motyw motoru i tło w tablice rejestracyjne - po kawałku na górą i dolną część bazy.Na niższym fragmencie dopasowujemy pasek komponujący się z dołem koła.

Montujemy rzemyk na wiązanie. Mocujemy go u góry za pomocą ćwieka, a miejsce to zakrywamy tekturką, na którą nakleimy  obrazek z motorem. Na dolnej części kartki umieszczamy duży ćwiek.


Na krawędzi koła umieszczamy wycinki z gazet wycięte z arkusza papieru Pionu i kawałki sznurka. Wycinki delikatnie tuszujemy na czarno by były bardziej wyrazistsze.


Na koniec dodajemy troszeczkę czarnych, lśniących naklejek i napis.
Pozostałe części papieru wykorzystujemy na ozdobienie tyłu i środka kartki.Pozdrawiam - Bea


5 komentarzy:

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)