piątek, 29 sierpnia 2008

NAGRADZANIE, to ...WYZWANIE!!!

Aguś!!!! Nie lada problem mi dałaś!!!! Wybrać 7 ulubionych blogów!!!! Nawet nie wiesz ile nad tym myślałam!!! Ale mam listę – aktualna na dziś :) Na czele dwie panie „M”.


Reguły przyznawania takiej nagrody są następujące:

1. Wyróżniony Blog wstawia logo na swojego bloga

2. Linkuje do osoby, od której dostał nagrodę

3. Nominuje 7 kolejnych blogow w tym jeden Blog z zagranicy.

4. Wstawia linki do tych blogów

5. Zostawia wiadomość o nagrodzie na tych blogach


 1. Mirabeel - Od bloga Mirabeel zaczynam niemal każdą wizytę w sieci. Bezsprzecznie kocham jej bloga, jej prace i ją samą też ;) A co!!! Nie wstydzę się!!! Za serce jakie mi okazuje, za prawie leżenie pod stołem roboczym, za cierpliwość i za to, że jest PO PROSTU!
 2. Matylda - Moja ulubiona mała blogerka w duecie ze swą mamą Magdaleną!!!! Bardzo Was lubię dziewczyny!!!
 3. Ingvild Bolme – Mirabeel zaraziła mnie zachwytem nad twórczością Ingvild Bolme. Odwiedzam często, nie mogę przestać się zachwycać!!!
 4. Nowalijka – Dziękuję za oswojenie z różem i fioletem, za polubienie różów i fioletów!!! Lubię do niej zaglądać, bo zawsze zaskakuje, inspiruje i zaraża weną, i odgania lenia! ;)
 5. Anai – Poza tym, że pięknie tworzy, to pięknie pisze :) pokazuje całą siebie, za co ją podziwiam. Anai – same dobre myśli nam jak o niej myślę.
 6. Hause of Art. – cały zespół świetnych kreatywnych dziewczyn!!! Przyznaję, szczególnie sympatyzuję z Ciasteczkiem!!! – WIELKI podziw i uznanie. Dziewczyny, dziękuję, że jesteście, za wasze świetne prace, kursy, artykuły… nie wypalcie się niegdy!!!
 7. Karola – Podziwiana od dawna w sieci, od niedawna w realu (cieszę się, że się mogłyśmy w końcu spotkać). Ona chyba świat widzi scrapami, to jakaś „wada” (?) jej wzroku specyficzna… Uwielbiam odwiedzać i podziwiać.


I jakby mało mi było dobrego, to jeszcze UKH mnie wyróżniła!!!! Cieszę się niezmiernie, tym bardziej, że mamy raczej mały kontakt (aczkolwiek dumna jestem niebywale, że jej wpis znalazł się w moim wędrowcu!!! :*)


To zasady jej przyznawania
1.Nominować można maksymalnie 5 osób
2. 4 powinny być wiernymi czytelnikami twojego bloga a 1 musi pochodzić z innej części świata
3. Należy zostawić linka do osoby, która cię nagrodziła.


 1. Moja Uroczyskowa brygada – bo mamy wspólny, tak więc niech każda z moich blogujących łódzkich koleżanek czuje się wyróżniona. Przed wszystkim: *Kamilcia – za porządek, estetykę i piękno tworzenia (i za to że myśli o mnie i wie kiedy mnie obudzić z zamyślenia ;) dba bym miała wstążeczki, papierki i inne cuda – no żebym nic nie przespała na jawie ;)).*Ewcia – za dobro :) przede wszystkim, bo wg mnie we wszystkim jest dobra. *Bożenka – za papierową kreatywność, rozmowy na skype, zawsze pomocna dłoń i…za placki kefirowe ;) *Monika - za ciepłe słowo, uśmiech i w ogóle!!!(i niech już wróci z wakacji!!) *Ania - za piękne maleństwa wychodzące spod paluszków tego maleństwa ;)
 2. Filka, Jaszka, Nulka – za zawsze rozśmiechające słowo. I za to że są FAJNĄ brygadą blogową. I za pokazanie, że z pasją i przyjaźnią można wiele zdziałać!!!!
 3. Tores – bo ją lubię podczytywać ;)
 4. Dominika - Nela - z lubości po prostu :D
 5. Danielle Flanders - podglądam i podziwiam od dawna!!!

I to by było na tyle, uroczystość rozdania nagród zakończona!!! :)

7 komentarzy:

 1. ależ nas zaszczyt kopnął!! ah bea wielkie lowe za to !! cieszymy sie niezmiernie :)

  buzka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha! Dziękuję Ci Bea za wyróznienie :* (i za te wszystkie ciepłe słowa od serducha :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Beatko - tak pięknie napisałaś o naszym Uroczysku, że aż wzruszyłam się - jak to dobrze, że wszystkie mamy siebie nawzajem !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. napisała prawde, rzadko się spotyka, ba nie spotyka się takiego zjawiska ;-) pojedyncze sztuki a i owszem, ale grupowe cudo to prawie niemozliwe.

  Dzieki Beatko za nominacje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja dziękuję ogromnie za wyróżnienie - a przede wszystkim za zaglądanie do mnie :)
  Nagrodę puszczę dalej w jakiejś przewidywalnej przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 6. ojjj wzruszyłam się przeogromnie :)
  a wiesz, że ja też mam tak, że jak o Tobie myślę, to tak mi od razu cieplej na duszy? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bea, w trąbkę słonia no...

  dziękuję Ci przeokropnie! :*:*:*:*

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)