środa, 1 października 2008

Zielona szkoła ;)

Szkoła ech ta szkoła, czasem tęsknię za tymi czasami... ale nie aż tak ;) Tę szkołę zrobiłam na prośbę koleżanki, ma być prezentem pożegnalnym dla wychowawczyni jej syna. Mam nadzieję, że ucieszy ta ramka nauczycielkę i będzie dla niej miłą pamiątką.
Rameczka spora, na bazie 30x30, ma skryć dużą fotkę klasową (ta co jest na zdjęciach, to przykładowa fota grupowa). Użyłam pięknego papieru, z którego od dawna chciałam coś zrobić, a myślę, że tu się świetnie sprawdził. No i udało mi się wcisnąć jeden z ulubionych motywów moich - drzewo :) Na odwrocie tylko papier w zielonych odcieniach i dwa wieszaczki ;)

Tak trafiło do koleżanki. Jasna kartka w miejscu fotki to miejsce na dedykację i wpisy uczniów, jest wsuwana w "kieszonkę" pod zdjęciem. Napis "klasa IVb" luzem - poczeka na fotkę klasową.

A tu kolorowe farfocle za które można wyciągać kartkę z dedykacją.

I znów z konieczności wykorzystywania resztek papieru - kartka do kompletu.

7 komentarzy:

 1. Świetna ta szkoła !! już jakiś czas temu widziałam ją i podziwiałam każdy szczegół :) I kolejny raz powtórzę: takich pomysłów jak nasza Beatka nie ma nikt !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł na prezent i wykonanie jest pierwsza klasa,a karteczka o kompletu super sie prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. piekna rameczka i piekna pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na bank zwali wychowawczynię z nóg. Ja bym się poryczała :P
  Uwielbiam Cię Bea za to, że "musiałaś zużyć papier" :D no kocham Cię za to! Bo wyciskasz ostatnie soki z papierów :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Wychowawczyni będzie zachwycona :-) Piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudna pamiątka... rameczka pierwszoklasiasta !!!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)