środa, 11 marca 2009

W środę, która udawała czwartek...

Tak, dzisiejszy dzień jeszcze bardziej zachwieje świadomością dni tygodnia obecnego już od początku, znaczy w poniedziałek miałam przebłyski "dziś jest piątek". A dziś jest czwartek w mym odczuciu, bo Uroczyskowe spotkanie było dziś... choć środa... Ale dzięki temu Emi była!!! (nie każdemu czwartek po drodze).
Jako że święto Kryś i Bożenek tuż tuż, to kartkę dla Bożenki zrobiłam (prezent dostanie na indywidualnej audiencji ;) hahah w sobotę). Malowałam stempelek ;) podejście drugie z malowaną dziewczynką (pierwsze tu jest). Specjalistycznych tuszy nie mam więc kolorowałam kredkami akwarelowymi.
W ramach "wieści z budowy" - widok nocny ;) Z okienkiem ;) Na razie wszystko taśmą oklejone, ale chyba Tymkowi to nic a nic nie przeszkadza ;) - bawi się na całego!!! Dziś miał kolegę z wizytą, takiego starszaka (lat 11) i też był zachwycony!!! Sama bym taki domek chciała!!! Ciekawe jak jutro się odmieni ;) Co tata Tyma ma w planach...???

8 komentarzy:

 1. śliczna karteczka :) a Tymciu szaleje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj i ja zazdroszczę takiego domku ;)
  A stempelek świetnie pokolorowany!

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczny domek :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. kartka - rewelacja !!! A domku to ja Tymkowi zazdraszczam seryjnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. oj, coś czuję że i drugi starszy kolega niebawem zawita do domku Tymkowego ;)
  kartkę widziałam na zywo - urocza !!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna ta karteczka :)) Może kiedyś się nauczę porządnie kolorować akwarelowymi kredkami, rozmywasz pędzelkiem, czy jakimś innym sposobem?

  OdpowiedzUsuń
 7. kurde blaszka... z jednej strony widzę taką fajną, dobrze skomponowana kartkę.... a z drugiej ten paszczak magnoliowy...

  gdyby nie ta paszcza, to byłoby rewelacyjnie ;)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)