piątek, 29 maja 2009

Urodzinowe kartki - każda inna

Tak jakoś się złożyło, że co rusz to jakieś święto, czyjeś urodziny, imieniny, a to ktoś mnie prosi o zrobienie kartki dla kogoś... no to zaczęło sypać u mnie kartkami...
Powiem szczerze, że po jakimś tam czasie niechęci i niemocy kartkowej znów zaczynam kartkować z przyjemnością!!!! :) Dziś pokazuję trzy karteczki :

Z okazji urodzin, tak dosłownie, a nie w skrócie (znaczy z okazji urodzin, a nie rocznicy urodzin) - dla Julki i jej rodziców. Gratulacje!!! Cieplutko i dziewczynkowo na pięknych papierach K&Company (wzdycham nieustannie i pragnę więcej i więcej).Duża... bo ma dużo "prania pomieścić" ;) Kartka - jako sposób na podarowanie kasy. Nie zrobiłam jednak (gapa) foty z wiszącymi na sznurku koszulami (każda z czerwonym krawatem) - szkoda ;) Kiedyś, bardzo dawno temu sposób na koszule i "pranie" dałam na kursie w cafeart.pl - aż zgrozą wieje, jaka tamta kartka była.... TA MI SIĘ DZIŚ DUŻO BARDZIEJ PODOBA a pomysł ten sam w sumie.


"Linka" na pranie. I mój paluch ;) hehehe

Dłuuuga, słodka, ciepła kartka ;) dla naszej zupełnie nie dłuuuugiej (no chyba że po włosach patrząc) Ani, która niedawno miała urodzinki. Papier mi się z latem kojarzy, babeczka z wisienką, kwiatek i lato - normalnie tak jakoś piknikowo ;)


5 komentarzy:

  1. ten wózek z zajączkiem wyglądają trochę jak z Monty Pythona i przez to bardzo mi się podoba ta kartka, pozostałe też fajne!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciepło, miło i cudnie tu u Ciebie Bea. Będę zaglądać!

    OdpowiedzUsuń
  3. Jak zawsze-ślicznie i niebanalnie !!! ściskam Beatko cieplutko:)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)