piątek, 15 maja 2009

Z wyprawy do lasu i o tym, jak trafiłam do Mołdawii

Majówka bardzo się udała, bardzo dawno to już było, ale powspominać nie zaszkodzi. Pogoda absolutnie spisała się na medal!!! Tymo jako mały traper - na razie zaistniał tylko na digi scrapie, mega szybkim i w stylu zupełnie "nie jak ja".Oczywiście spora część tej wędrówki odbyła się w chuście - to u mamy to u taty, ale dokonanie i tak zaliczone mamy! ;) Weekend pod znakiem zabawy, rozwijania języka (np. babcia to nie żadna baba, a bajajka - ładnie nie?) i rodzinnie. Udało mi się nawet trochę poczytać!!!! Tylko dlaczego to tak daleko!!!!
***
I jeszcze taka ciekawostka, gdzie to człowieka meandry losu nie zawiodą ;) haha ;)
Z Mołdawią to taka sprawa, że wcale tam nie byłam osobiście, ale pojawiałam się w gazecie mołdawskiej Polonii - ja i mój kurs na świąteczną kartkę. Trochę trwało zanim pismo dotarło, a potem poleżało trochę, i dopiero pokazuję. Zaraz lato, a ja z bożonarodzeniowymi klimatami wyskakuję!!! hahah ;)


Kurs ten publikowany był także na www.cafeart.pl -> TU

***
Przez nasze mniejsze i ciut większe wędrówki, tudzież sen niezwyciężony (ach czemuż nie w nocy) ostatnio nie bardzo udawało nam się pojawić na naszym uroczysku. W środę jednak się wybraliśmy i dotarliśmy!!! Bożenka nas obstrykała po drodze nawet.Za to dziś kolejny weekend startuje majowy, dla mnie kolejny wyjazdowy. Znów trochę lasu i trochę rodzinki, ale podróż malutka, a nie taka przez pół kraju ;) Wszystkim życzę udanego majówkowania, pikników, grillów, spacerów i duuuużo dobrych emocji oraz szczerego śmiechu! ;)

6 komentarzy:

 1. jak ja lubię do Ciebie zaglądac i czytać :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Też lubie do Ciebie zaglądać.Świetny skrapek.

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda ze malo czasowa jestes bo sie wybieram z maluchem do łodzi i myslałam ze przy okazji uda sie spotkac ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Sympatyczniaście i soczyście zielono Ci wyszedł ten digi - mi się bardzo podoba :)
  No i gratulacje z okazji publikacji :)
  A zdjęcia z Tymkiem są fantastyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaaale scrap cudny :)

  No to kiedy my się zobaczymy??? Daj znać jak będziesz szła z Tymem do Uroczyska - wezmę Iga, bo ostatnio się synki nie spotkały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bea...zapraszam do mnie po kolejne hmmm..wyróżnienie:P

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)