poniedziałek, 26 października 2009

Tak na marginesie...

Na początek, wszystkim ciekawym melduję: porządek jest nadal w moim kąciku!!! A właściwie to się pogłębia, bo powoli (z naciskiem na POWOLI) segreguję wnętrza szuflad i inne zakamarki. Choć w tej chwili maszyna w użyciu i pare papierów na biurku ;) Ale to tak "w trakcie prac". Spodnie podłożone - w końcu mam się w co mieścić na te chłodne dni - więc od razu pare kartkowych przeszyć powstaje.

Dziękuję za cudne nagrody i wyróżnienia!!!! nirshya.dwbh , Anmiodzik, Zielonooka, Maggie - jesteście cudowne!! Dziękuję raz jeszcze za pamięć i każde odwiedziny!!! 

Nowości nie ma jest tylko zajawka:

Jestem przejściowo bez aparatu. Ze starym się pożegnałam, nowego jeszcze nie mam... ale już niebawem :) Doczekać się nie mogę!!!! W każdym razie, zajawka to fragmenty ramki - nie wiem dlaczego całej nie sfotografowałam... jakoś tak wyszło dziwnie ;)

No nic, pewnie lada moment się odezwę i coś pokażę. Kartki z sopelkami świątecznymi już powstają! - chyba jeszcze nie jeden sezon będą mi towarzyszyć, strasznie je polubiłam ;) i inne świąteczne i mniej świąteczne... :)

5 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością ca prezentację całej ramki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam Cię na mój blog po wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całość, jak się okazuje - już niebawem, bo Kami u mnie dziś była i fotki pstrykła :D
  Ewcia, dzięki!!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)