poniedziałek, 25 stycznia 2010

Nowinkowy deszczyk

Nowinki się sypią z każdej strony, a to mam wieści o pomyślnym rozwiązaniu, a to o zafasolkowaniu :) Z okazji takiej oto nowinki powstała kartka, lekko starociowa, z konikiem na biegunach. Format niestandardowy - trochę większa niż tradycyjny format.

 

Papier canson i Basic Grey (seria archaic) i w końcu użyłam tych ślicznych literek zakupionych w scrap.com.pl

Moja Nowinka siedzi sobie na kwaterce jeszcze grzecznie, ale to nie znaczy, że już nie imprezuje ;) Tak, tak - miałyśmy już dwie imprezy Nowinkowe - jedną nietypową, bo onlinową, a drugą tradycyjną - na Uroczysku. Przez neta można wszystko, tak więc moje ebobasowe forumki - mamusie z Tymkowego terminu: wrzesień 2007 - urządziły nam niezłe party!!!! Ploty, quizy, toasty, żczenia, a prezent - tort pieluszkowy - przyszedł pocztą...

A nasze Uroczysko przywitało mnie ostatnio balonami!!! Dziewczynki wycałowały, słodkości napiekły i mnóstwo cudności podarowały. No powiewem Wam, że cudnie jest mieć takich ludzi koło siebie, którzy potrafią tak ot spontanicznie przyjemność zrobić wielką człowiekowi !!! Dziękuję Wam Dziewczynki!!!

******
No i na koniec łaszę się na słodkości:
1. U Rudlis

2. U Karoli:

3. U Latarni:


4. U Mirabeel:

5. U Brises:


7 komentarzy:

 1. Śliczna kartka - uwielbiam to zestawienie kolorów. Ciotki z ebobasa rzeczywiście są niesamowite :) Cieszę się, że zrobiły Ci fajne baby shower. Przyłączam się do wszystkich ciepłych życzeń. Będziesz kolejną podwójną mamą :) Na początku jest ciężko (mi było), ale później jest megafajnie :) Myślę o Tobie i nowince często. 3majcie się ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kartka, fajnie skrakowany konik :)

  No to pomyślnego rozwiązania zyczę :*

  OdpowiedzUsuń
 3. super konik, kartka taka z klimatem :)
  prawda, ze niespodziewajki uroczyskowe super są:)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna kartka i jaki super brzuchol :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bea, zajrzyj na bloga z wymianą albumów!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)