niedziela, 27 czerwca 2010

nasz CZERWIEC

Nasz CZERWIEC :) Wspominka naszego dnia ślubu przy okazji wyzwania Danieli na Polki Scrapują - SCRAP#59 z minimum dwoma tymi samymi fotami. Los mi włożył w ręce fotkę wydrukowaną dawno temu, na której było akurat to samo zdjęcie w dwóch formatach. I oto powstał scrap,oparty na mapce Karoli - jakoś mi wpadła w oko bardzo :)

Cieszę się, że powstał ten scrap, bo to chyba pierwsza praca ślubna ;) I co tu jest?? Papier calambur, kupiony jakoś świeżo po ślubie z myślą o ślubnym tle właśnie ;)  (są tam takie tycie niebieskie kulki, takiego koloru jak miałam różyczki na kiecce). Kwiatek z kiecki też tu trafił:
Kwiatek ze świetnej koronki - bardzo mi się podoba!!! (dzięki Kami) z przepięknym środeczkiem z ćwieka Kaisera z craftmanii, znalazłam też miejsce na kawałek ślubnej biżuterii.
3, bo było to 3, czerwca. Widać tu troszkę malutkich detalików - mini koraliki przyklejone wzdłuż "szlaczka" i motylka maleńkiego na śladzie nitkowym ;)
Kokardka z tym guzikiem (też z carftmanii) strasznie mi się podoba!!!

4 komentarze:

 1. Fantastyczny scrap! Pierwszy raz tak mi się podoba! Bo scrapy są zawsze przeładowane, pełne niepotrzebnych dodatków. A Twój jest taki wysmakowany...cudny! Wszystko ze sobą współgra i do tego piękne, żywe kolory! Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny scrap, doskonale skomponowany:)

  OdpowiedzUsuń
 3. super :) uwielbiam ta fotkę :) całośc kompozycji świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest taki nostalgiczny i romantyczny... Śliczny ten papier bazowy.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)