czwartek, 21 listopada 2013

Klimat świąteczny ... ramka

Witajcie!
Nie wiem jak Wy, ale ja już coraz bardziej czuję magię zbliżających się świąt. Wczoraj widziałam pierwszą udekorowaną choinkę! (na poczcie) I już powoli kiełkują we mnie myśli o dekorowaniu domu  - na same święta pewnie wyjadę, więc tym bardziej trzeba sprawę przyspieszyć. Z takich właśnie przemyśleń powstała ta ramka - z pięknej, bardzo lubianej przeze mnie kolekcji Zimowa Opowieść.


A dla jeśli ktoś ma ochotę wykonać podobną ramkę, to zapraszamy do sklepu na Sienkiewicza 35 w Łodzi - w Mikołajki wyjątkowe warsztaty - dla mamy z dzieckiem (ale np.babci z wnuczką czy cioci z chrześniaczką także oczywiście) - wpsniały pomysł na mikołajkowy prezent i wspólne spędzenie czasu.
Szczegóły TUTAJ.

6 komentarzy:

 1. Świetna ramka i klimat w niej świąteczny zawarłaś pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ramka! Świetny pomysł na choinkę :)
  Ja też już powoli zaczynam czuć święta. W Brukseli pojawiły się pierwsze dekoracje świetlne na ulicach. Choinek jeszcze nie widziałam, ale zwiedzanie blogów i podziwianie świątecznych prac już od jakiegoś czasu nastraja mnie bożonarodzeniowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cuudnie, choinka wspaniała, a Twoich Elfów nikt nie pobije :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna choinkowa ramka. Aż zapachniało swiętami. I cieplej się zrobiło na sercu mimo listopadowej szarugi. Pozdrawiam. Też Bea

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)