środa, 20 kwietnia 2016

Witamy maleństwo - tutorial na szybki prezent

Witam!
Na pewno wielu z was pojawiają się, czy to w rodzinie czy wśród przyjaciół, maleńkie dzieci. Wszyscy cieszą się na wieści szczęśliwie powiększonej rodziny. Dziś chciałam pokazać szybki, samodzielnie wykonany i niedrogi prezent, którym możemy powitać nowo narodzone dziecko na świecie. Moja propozycja to ramka.

Potrzebne materiały:
Papiery CPB-NBB15 Bloczek 15x15 Craft & You Design New Baby Born
45.0522 Wykrojniki Leane Creatief Leabilities BABy - niemowlę
LR0407 Wykrojnik Marianne Design Petra's border
Kwiatki sweetheart 2-odcienie jasny róż
Arkusz 400szt- Kosteczki z klejem 3D
Ozdobna biała ramka
Tusz do cieniowania (użyłam delikatny brąz, róż i błękit)
 ****

 Wycinamy elementy obrazka. Ważne w tym wzorze jest, aby dobrze wytłoczyć szczegóły (potrzebna jest mata silikonowa: Mata silikonowa Sizzix ). Ciałko wycinam z kremowego papieru wizytówkowego i delikatnie tuszuję krawędzie oraz zaróżowiałym policzki.


Wycinam także koronkowy border - uroczy i dający sporo możliwości wzór ładnie uzupełni i urozmaici ramkę.  Uwaga! Tu także potrzebujemy maty do wydobycia wszystkich szczegółów tego wzoru.


Wybieram różowe tło obrazka, naklejam koronkę oraz bobasa. Aby dodać przestrzenności środek chusty z dzidziusiem podklejam gąbeczkami 3d.


Na koniec montuję obrazek z ramce (na szybce) i dodaję ostatnie detale. Doklejam napisy, kwiatki oraz kończę buziaczka maluszka - podkreślam oczy i policzki).


Pozdrawiam, Bea

1 komentarz:

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)