wtorek, 24 marca 2009

Powiało wiosną!!! Rocznicowo na odległość, kartki, podziekowania, tulipany...

Dosłownie powiało, bo choć słonko się pojawia, to...wieje jak osiem!!!! Wieje i zawiewa to deszczem to śniegiem... Wiosna ech że ty! Zamotana chustką na głowie chodzę co by za dużo wiatru do głowy mi nie wpadło, bo mi wywieje resztki tego co tam mam ;)
Dziś dzień spotkania rocznicowego... ech... a ja przy kompie siedzę, zamiast z dziewczynami w herbaciarni. Cóż zrobić, mąż zakopany pracą, wróci w nocy, Tymo szaleje to gil to wycie... Świętuję z dziewczynami na odległość...

Gdzieś tam, między codziennymi sprawami, na szybko przemykają karteczki.

1. Gratulacje z okazji narodzin - iście wiosenny temat!, w odrobinę nietypowych kolorach. Zieleń, szary błękit i brązy. Tak inaczej, ale chyba całkiem fajnie. Wózeczek - achy i ochy niezmiennie do tego stempla i całego kompletu!!!
Wyrównaj do środka
2. Prawie ludyczny wzór zrobiłam: kartka powstała dla dziadka mojego z okazji jego urodzin i imienin. Postanowiłam się tu zmierzyć z Kolorosferą nr 3 Karoli - tak zupełnie dosłownie, bez cieniowań, wzorków... sam czysty kolor. Powstał też kurs dokumentujący moje poczynania : KURS NA CAFEART.3. Kartka z jajem. W końcu jakąś wielkanocną kartkę zrobiłam!!!No zaczęłam przynajmniej...


Przy okazji podziękuję sponsorowi konkursu na POLKI SCRAPUJĄ - nagroda dotarła!!!!!! DZIĘKI!!!!! Jak widać powyżej, już jest w użyciu :)


***
W RAMACH ZACHĘCANIA DO WIOSENNYCH TWORÓW :
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie tulipanowym na CAFEART.PL na kartkę z motywem tulipana :)


3 komentarze:

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)