środa, 18 marca 2009

Wiosna, ach gdzież Ty???

Konkurs wiosenny na Uroczysku zakończony - ostatnie chwile na głosowanie jeszcze i lada dzień poznamy zwycięzców ;) Zachęcam do oglądania nadesłanych prac i głosowania ;) a także do obejrzenia uroczyskowych realizacji tematu. W iście wiosennym, choć nie wynika to z widoku za oknem, klimacie pokazuję całość kompletu dla Niktośki (komplet powstał z TEJ okazji). Generalnie jestem osobą, która NIE LUBI pomarańczowego, ale tu...no tu mi się podoba strasznie!!!!!!! Słońca się chce jak nic! ;)
Miał być tulipankowy bukiecik a powstał cały komplecik:

Moja metafora obecnego stanu wiosny: wisi nad nami jak kwietna chmura, na razie delikatnie zagląda, zazielenia końcówki zmarzniętych po zimie gałązek, ale już lada moment sypnie eksplozją ciepłych kolorów! I to wszystko zmieściłam na tej kartce:

zbliżenie:


I jeszcze notesik:
Mój ukochany papier Chatterbox plus DCWV i inne ;) Kwiatki i listki Prima + inne, drobne koraliki ze szkła weneckiego (pewno jak moja przyjaciółka mi je przywiozła (prosto z Wenecji) to myślała, że zrobię sobie bransolekę ;) hihi) I różne drobiazgi, tasiemki itp ;)

5 komentarzy:

 1. wiosennie i ciepło jest tutaj u Ciebie:)mi najbardziej przypadł do gustu notes,pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie pozytywny ten komplecik :) Uroczy! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. każdy woła jak umie - twoje wołanie wiosny - śliczne..i takie ciepłe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tez mi się chce wiosny jak nie wiem co - komplet uroczy, może ja skutecznie wywoła :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, gdy napiszecie, czy się dobrze tu czujecie ;)